Výběrová řízení

11
Pro

HLEDÁME KOLEGU/KOLEGYNI DO NÍZKOPRAHOVÉHO KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Pracujeme s dětmi, převážně romskými, u kterých hrozí sociálně patologické jevy. Poskytujeme jim sociální, poradenské a vzdělávací služby, chystáme aktivity do klubu i na venkovní hřiště. Abychom to všechno stíhali, hledáme posilu. Nízkoprahová služba pro děti a mládež patří do sociální prevence. S klienty, kteří přijdou do klubu, společně hledáme, na čem budeme pracovat. Nejčastěji jde o témata jako škola, vztahy, závislosti, šikana atd.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
11
Led

STAŇ SE SOUČÁSTÍ GENDALOS

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Gendalos je program IQ Roma servisu podporující romské středoškoláky. Spolupracujeme s mladými lidmi i jejich rodinami a nabízíme jim podporu při vzdělávání, volbě povolání a studia. Do našeho 4členného týmu nyní hledáme posilu. Hodil by se nám někdo s pedagogickým nebo sociálním vzděláním (kvůli registraci v soc. službách, ale není to nezbytně nutné). Ideální pro tuhle práci je také otevřenost a komunikativnost.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
29
Srp

Doučovatel Břeclav

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Je Ti více než 16 let a máš SOU nebo jsi student SŠ? Bavilo by Tě doučovat a vydělat si na této brigádě 130,- Kč/hodina? Pokud ano, tak se přihlaš! Své životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – doučovatel Břeclav“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →