Výběrová řízení

09
Říj

Ředitel/ka IQ Roma servisu, z.s.

Oblast výběrového řízení: 
"Chceme svět, ve kterém budou existovat živé a přátelské vztahy mezi Romy a majoritními obyvateli – svět, ve kterém budou Romové přirozeně zastávat důstojné společenské role s respektem ke své kultuře a národnosti." Věříte této vizi a máte chuť ji s námi naplňovat? Staňte se ředitelem /kou naší prestižní organizace!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
01
Čer

Sociální pracovník/ice pro Jihomoravský kraj

Oblast výběrového řízení: 
Chcete se stát členem týmu pracovníků a poskytováním kvalitní sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi, podpořit možnosti Romů žít důstojný život v širší společnosti? Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Staňte se součástí našeho týmu a naší vize!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Hledáme nové pracovníky v režimu VPP

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s. hledá nové pracovníky v režimu VPP!!! Jedná se o podporovaná tréninková pracovní místa na 1 rok. Nabízíme podporu v růstu kompetencí pro následné uplatnění na trhu práce. Nástupní plat ve výši minimální mzdy! Vzdělání nerozhoduje! Podmínky VPP: · Uchazeči s evidencí na Úřadu práce déle než 12 měsíců nepřetržitě · Uchazeči s evidencí na Úřadu práce delší než 3 měsíce a zároveň: - starší 50 let - rodiče po mateřské a rodičovské dovolené - OZP - uchazeči do 25 let s praxí kratší než 2 roky
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →