Výběrová řízení

18
Lis

Vedoucí týmu pro práci s rodinami v Brně - Staňte se součástí vedení organizace

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, z.s., hledá kandidáty a kandidátky na pozici vedoucí týmu PRO RODINY v Brně. Jsme stabilní a renomovaná nezisková organizace, která dlouhodobě usiluje o důstojné uplatnění Romů ve společnosti. V případě, že máte zájem se na pozici přihlásit, zašlete svůj životopis, motivační dopis a odpovědi na níže uvedené otázky na adresu prace@iqrs.cz , předmět VŘ - vedení rodina.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
20
Lis

Sociální pracovník/ce v terénním programu

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Chcete svou prací měnit svět k lepšímu? Nezaleknete se žádné výzvy? Domluvíte se s každým? Pokud jste odpověděli 3x ano, pak jste to právě vy, koho hledáme. Do našeho terénního programu organizace IQ Roma servis, z.s. hledáme kolegu či kolegyni na pozici sociálního pracovníka/ce nebo pracovníka/ce v sociálních službách. Pracujeme s lidmi, kteří žijí v sociálním vyloučení, nebo jim toto vyloučení hrozí. Chcete se s námi potkat na výběrovém řízení? Pošlete nám na adresu prace@iqrs.cz Váš životopis a motivační dopis. Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem do 13. 12. 2019 na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _TP“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ. Ústní kola výběrového řízení probíhají probíhají průběžně i před termínem 13. 12., tak neváhejte a ozvěte se co nejdříve.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
07
Lis

Pracovník/pracovnice Vzdělávacího programu Gendalos

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Staň se součástí Gendalos! Gendalos je program IQ Roma servisu podporující romské studenty a studentky středních škol. Spolupracujeme s mladými lidmi i jejich rodinami a nabízíme jim podporu při vzdělávání, volbě povolání a studia. Do našeho pětičlenného týmu hledáme posilu. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám na prace@iqrs.cz e-mail s předmětem „VŘ_Gendalos“. Přilož svůj životopis, motivační dopis a také odpovědi na tyto otázky: 1) Tvým cílem je pracovat na zlepšení prospěchu a zvýšení šancí romských dětí na studium na střední škole. Pojmenuj možné příčiny neúspěchu dětí ve vzdělávána ke každé navrhni možná řešení. 2) Spolupracuješ s mladým člověkem ve věku studia na střední škole. Popiš, jak jej budeš dále rozvíjet, jakým kompetencím a proč se při jeho rozvoji budeš věnovat. Vybraným kandidátům/kám zavoláme a pozveme je na osobní pohovor. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. Uzávěrka výběrového řízení je 28. 11. 2019, nicméně pohovory probíhají průběžně. Nástup 1. 12. 2019, nebo dle dohody.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
04
Lis

STAŇ SE SOUČÁSTÍ NÍZKOPRAHOVÉHO KLUBU V ÍKVÉČKU

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Výběrové řízení probíhá dlouhodobě a kandidáty k ústnímu pohovoru zveme průběžně. V případě, že vybereme vhodného kandidáta, bude výběrové řízení ukončeno. Proto neotálejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (NZDM) má za cíl podporovat sociálně znevýhodněnou, zejména romskou mládež v Brně ve věku 6–26 let, v jejich vzdělávací a profesní kariéře, v aktivním a smysluplném trávení volného času a ve snaze o plnohodnotné zapojení do společnosti. Klientům služby nabízíme poradenské, preventivní, seberozvojové, vzdělávací i volnočasové aktivity.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky