Výběrová řízení

12
Čer

Sociální pracovník/ce pro koordinovanou spolupráci s rodinami (case manager)

Oblast výběrového řízení: 
Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení a kde hrozí odebrání dítěte z rodiny. Současně podporujeme rodiny, kterým bylo již dítě odebráno a usilují o jeho návrat z ústavního zařízení, či rodiny, které potřebují podporu po návratu dítěte. Tuto podporu nabízíme v úzké spolupráci s pracovníky sociálně-právní ochrany dětí a dalšími odborníky. Naše organizace je od roku 2007 pověřenou právnickou osobou k výkonu sociálně-právní ochrany dětí. Zájemci o pozici zašlou na adresu prace@iqrs.cz strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém zpracují odpověď na tyto otázky: 1) Jaké jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny? 2) Z pozice sociálního pracovníka, jaké jsou podle Vás možnosti řešení?
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Pracovník/ce pro práci v předškolním klubu a práci s rodiči

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Naše služby jsou určeny rodinám, které žijí v podmínkách sociálního vyloučení. V rámci předškolního klubu pracujeme s dětmi od tří let do nástupu školní docházky na jejich přípravě na nástup do běžných mateřských a základních škol. Zároveň pracujeme i s rodiči dětí ambulantní i terénní formou na rozvoji rodičovských kompetencí. Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Co jsou podle Vás hlavní překážky, se kterými se setkávají romské rodiny (s důrazem na vzdělání)? 2/ Z pozice pedagogického pracovníka, jak můžete přispět k řešení? 3/ Navrhněte vzdělávací workshop pro romské rodiče zaměřený na rozvoj rodičovských kompetencí. Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zašlete nejpozději do 30.6 2017 e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _PPR“. Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Terénní sociální pracovník/ice v Brně

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? A k tomu všemu jste odborně způsobilý k práci sociálního pracovníka? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život! Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky: 1/ Jaké jsou podle váš příčiny sociálního vyloučení romské komunity? 2/ Jaká je vaše motivace pracovat na této pozici? Co konkrétně přinášíte pro tuto roli? Své životopisy, vypracované odpovědi a motivační dopisy včetně specifikace platových (a dalších) preferencí zasílejte e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ _TSP“. K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti.Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
02
Čer

Terénní pracovník/ce v Břeclavi a Mikulově

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do svého týmu v Břeclavi Terénního pracovníka/ci. Spolupracujeme s rodinami a jednotlivci na řešení jejich životní situace, vedeme klienty/ky ke stabilizaci jejich života a současně chceme zvyšovat občanskou angažovanost a hrdost Romů/ek. Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ-Terénní pracovník/ce Břeclav".
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky