Výběrová řízení

16
Črv

Odborný/á garant/tka inovativních metod práce s rodinou

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Do íkvečkovského týmu hledáme odborníka/ici, který/á bude v projektu Zaostřeno na rodinu II. rozvíjet inovativní metody práce s ohroženou rodinou. Orientuješ se v oblasti sociálně právní ochrany dětí? Víš, jaký je rozdíl mezi případovou a rodinnou konferencí? Víš, co znamená zkratka OSPOD? Máš chuť šířit interaktivní, rodinné a případové konference po celém Jihomoravském kraji? Pak hledáme právě tebe!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
16
Črv

Pracovník/ice pro síťování v Jihomoravském kraji

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
Do íkvečkovského týmu hledáme nového pracovníka/ici pro síťování relevantních subjektů v Jihomoravském kraji v rámci projektu Zaostřeno na rodinu II. Hledáš přivýdělek při studiu, rodičovské dovolené nebo jen práci na zkrácený úvazek? Nebojíš se komunikovat s odborníky či veřejností? Zvládneš zorganizovat setkání odborníků a konferenci? Odpověděl/a jsi třikrát ano? Pak hledáme právě tebe!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
13
Čer

Pracovník/ce Vzdělávacího programu Gendalos

Lokalita:
Oblast výběrového řízení: 
STAŇ SE SOUČÁSTÍ GENDALOS Výběrové řízení probíhá dlouhodobě, kandidáty zveme k ústnímu pohovoru průběžně. Výběrové řízení bude uzavřeno po výběru vhodného kandidáta, proto v zasílání podkladů neotálejte. Gendalos je program IQ Roma servisu podporující romské středoškoláky. Spolupracujeme s mladými lidmi i jejich rodinami a nabízíme jim podporu při vzdělávání, volbě povolání a studia. Do našeho pětičlenného týmu nyní hledáme posilu. Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám na prace@iqrs.cz e-mail s předmětem „VŘ_Gendalos“. Přilož svůj životopis, motivační dopis a také odpovědi na tyto otázky: 1. Tvým cílem je pracovat na zlepšení prospěchu a zvýšení šancí romských dětí na studium na střední škole. Pojmenuj možné příčiny neúspěchu dětí ve vzdělávání a ke každé navrhni možná řešení. 2. Pracuješ s dětmi ve věku studia na střední škole, popiš, jak je budeš dále rozvíjet. Jakým kompetencím a proč se při jejich rozvoji budeš věnovat? Výběrové řízení běží dlouhodobě. Vybraným kandidátům zavoláme a pozveme je na osobní pohovor. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky.
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →