Poznejme se – výlet do Prahy do MOL

Klienti Klubu NZDM se ve středu 4. 7. vydali na celodenní výlet do našeho hlavního města. Cestu financovala firma Mol, která provozuje v ČR síť čerpacích stanic, a pozvala naše klienty na prohlídku pražské centrály.

Ráno okolo deváté hodiny vyrazily osm dětí spolu se třemi pracovníky Klubu na cestu objednaným minibusem. Cesta ubíhala rychle, záhy jsme plánovaně navštívili pražskou čerpací stanici společnosti Mol. Zde byla pro účastníky připravena prohlídka prostor, děti se podívaly i do zázemí myčky aut a dozvěděly se mnoho informací o provozu stanice. Před další cestou dostali účastníci zájezdu občerstvení, dětem nejvíce chutnal kakaový nápoj.

Další zastávkou byla budova Quadrio v centru hlavního města blízko Václavského náměstí, kde navštívily centrálu společnosti Mol a seznámily se s generálním ředitelem firmy. Dětem se líbily vnitřní prostory, open space kanceláře i střecha budovy, ze které je výhled na celou Prahu a děti tak mohly poznávat pražské památky. Nejvíce je ale zaujal pan ředitel, kterému říkaly „pan generál.“

Poslední zastávkou před cestou domů bylo Václavské náměstí, kde se účastníci vyfotili u sochy sv. Václava na koni a cestou k autobusu se osvěžili zmrzlinou.

 

 

Příloha: 
Facebook Twitter Youtube More...