Centrum komunitní a terénní sociální práce

Projekt Centrum komunitní a terénní sociální práce zajišťuje finanční prostředky pro poskytování terénních programů sociálně znevýhodněným klientům/tkám převážně ze sociálně vyloučených romských komunit ve městě Brně a dalších obcích Jihomoravského kraje (Břeclav, Zastávka, Tišnov, Bučovice a další).

zobrazit více informací

Finanční podpora:

Projekt je realizován za podpory Ministerstva práce a sociálních věcí ČR, Statutárního města Brna a měst a obcí Vyškov, Tišnov, Břeclav, Mikulov a Zastávka.

 

Kontaktní osoba:
Adam Fialík (ve věci realizace aktivit ve městě Brně)
tel: +420 731 654 576
 

Silvie Elsnerová (pro obce Jihomoravského kraje)

tel.: +420 774 898 817

e-mail: silvie.elsnerova@iqrs.cz

 

Doba realizace: 
Dlouhodobý projekt, který je každoročně aktualizován (aktuálně: 1. 1. 2019 - 31. 12. 2019).
Donátoři:
Facebook Twitter Youtube More...


Aktuality projektu

24
Úno

Terénní sociální pracovník/ice pro Jihomoravský kraj

Oblast výběrového řízení: 
Jste angažovaný člověk s chutí bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Rádi pomáháte potřebným lidem? Rádi trávíte pracovní čas i mimo kancelář? Staňte se členem týmu terénních pracovníků a podpořte možnosti Romů žít důstojný život!
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →
29
Srp

Kdo může využít spolupráci s terénními sociálními pracovníky?

V souvislosti s posláním a vizí organizace IQ Roma servis jsou služby terénního programu určeny především pro osoby ohrožené sociálním vyloučením, především Romy. 
 
Terénní sociální práce je určena těm lidem starším 15 let, zejména romského původu, kteří v důsledku sociálního znevýhodnění neumí nebo nemohou řešit svou nepříznivou životní situaci sami či s využitím běžně dostupných služeb nebo těm, jimž hrozí sociální znevýhodnění.
 
Podpora je určena těm, kteří potřebují a hledají práci, nezvládají splácení svých závazků či dluhů, potřebují urovnat
Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →

Stránky


Články projektu

11
Dub

Společně na fotbal

Lokalita:
Programy: 

Společně na fotbal

Dne 18. 3. se uskutečnila komunitní akce Společně na fotbal pod taktovkou IQ Roma servisu a hlavního organizátora Karla Janečka s finanční podporou od nadace Tři brány. Ačkoli se zprvu nezdálo, že by někdo na akci přijel kvůli od rána neustávajícímu dešti, nakonec toto nehostinné počasí fotbalisty a jejich rodiny neodradilo a začali se pomalu scházet. Když byly všechny týmy kompletní, rozhodčí svolal všechny hráče na hřiště, aby turnaj zahájil.

Facebook Twitter Youtube More...
Číst dál →