Vážení a milí dárci, podporovatelé, přátelé,

s radostí Vám představujeme Zprávu o činnosti organizace za rok 2018. Doufáme, že to pro Vás bude zajímavé čtení, nejen o číslech, ale hlavně o lidských příbězích.

Od našeho založení v roce 1997 uplynulo už 22 let. Svět, naše společnost i lidé, se kterými dennodenně pracujeme, se za tu dobu změnili. Je zajímavé a inspirativní sledovat, jak se v návaznosti na tyto změny mění i IQ Roma servis.

Co se týče minulého roku, i pro nás znamenal změny i nové kroky. V říjnu roku 2018 jsme začali budovat komunitní centrum Savore Džene na ulici Bratislavská v Brně, které v rámci své činnosti podporuje aktivity angažovaných Romů a Romek. Dále jsme v Brně otevřeli Kariérové centrum na ulici Milady Horákové a Dluhovou poradnu v Břeclavi. V rámci projektu Zaostřeno na rodinu jsme vydali 2 metodiky k případovým, interaktivním a rodinným konferencím. V Amaro records jsme loni podpořili 20 romských muzikantů a 12 hudebních těles. A samozřejmě jsme soustavně poskytovali registrované sociální služby. To vše, a mnohem víc, o nás a naši činnosti najdete přehledně zpracované v přiložené Zprávě o činnosti.

 

Dejte nám vědět, jak se Vám Zpráva líbí, co v ní postrádáte, či naopak oceňujete. Každou zpětnou vazbu k naší práci uvítáme!

 

Za tým IQ Roma servisu

 

 

Petr Máčal

ředitel

 

 

Sdílej knihovnu

Facebook Twitter Youtube More...