Zveme vás na vánoční benefici Gendalos

Út, 11/12/2018

Hudba, chlebíčky, dobro. Přijměte pozvání na tak trochu jiný vánoční večírek Vzdělávacího programu Gendalos.

 

v sobotu 15. prosince od 19:00 rozezní brněnský Kabinet Múz koncert kapely Feri and the Gypsies. K tanci i poslechu tedy zazní koktejl stylů od latino po balkán. Kapela Four Gypsy Souls nakonec bohužel z rodinných důvodů nevystoupí. Komu vyhládne nebo dostane žízeň, může se občerstvit na baru nebo veganskými dobrotami.

 

Nedílnou součástí večera bude tichá aukce výtvarných děl, kdy si každý bude moci vydražit umělecké dílo podle svého stylu a vkusu. V aukci se sešlo celkem 16 obrazů od známých i méně známých autorů, vedle vyšívaných obrazů Markéty Šestákové tak najdete i abstrakci od kolektivu dětí z našeho předškolního klubu. Celou galerii si můžete prohlédnout na facebookové stránce události.

 

Budete si moci také nakoupit drobné vánoční dárky. Studenti Gendalos pro vás vlastnoručně vyrobili třeba přírodní mýdla nebo nachystali oblíbená štěstíčka. Samotní studenti na akci také vystoupí v rolích moderátorů, hostesek i účinkujících.

 

Vstupenka na akci stojí 150 Kč a k zakoupení bude na místě. Výtěžek půjde do stipendijního fondu Gendalos, z něhož mohou studenti získat finanční podporu na obědy, jízdné a školní pomůcky. Pokud vyděláme alespoň 35 000 Kč, Nadace Albatros nám výtěžek zdvojnásobí.

 

Jestli se vám práce Vzdělávacího programu Gendalos líbí, ale benefice se nemůžete zúčastnit, můžete studenty podpořit příspěvkem na transparentní účet 6500413001/5500 nebo jiným způsobem.

 

Těšíme se na setkání!

Lokalita: 
Facebook Twitter Youtube More...