Společně na fotbal

Út, 11/04/2017 to Út, 18/04/2017

Společně na fotbal

Dne 18. 3. se uskutečnila komunitní akce Společně na fotbal pod taktovkou IQ Roma servisu a hlavního organizátora Karla Janečka s finanční podporou od nadace Tři brány. Ačkoli se zprvu nezdálo, že by někdo na akci přijel kvůli od rána neustávajícímu dešti, nakonec toto nehostinné počasí fotbalisty a jejich rodiny neodradilo a začali se pomalu scházet. Když byly všechny týmy kompletní, rozhodčí svolal všechny hráče na hřiště, aby turnaj zahájil.

Průběh turnaje byl napínavý až do samého konce, komunitní akce se zúčastnilo kolem 75 občanů z Vyškova. Sestavilo se pět týmů, zahrály si dva týmy IQRS a tři vyškovské týmy. První a třetí místo obsadily týmy z Vyškova a druhé místo bylo obsazeno týmem z Brna. I přes špatné počasí se uskutečnil i turnaj mezi dětmi. Byly zde sice pouze tři týmy, ale hra byla skvělá a nakonec všechny dětské týmy byly oceněny medailemi.

Po turnaji jsme se všichni občerstvili gulášem, který jsme připravili s kolegy v organizaci, čajem a kávou. I přes komplikace způsobené počasím byla akce velmi povedená a těšíme se na příští rok, až si ji zopakujeme.

Lokalita: 
Facebook Twitter Youtube More...